Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
więcej opcji


Biuro Obsługi Klienta
.

.
PRZERWA TECHNICZNA
.
e-mail info@travelasystent.pl
Newsletter - promocje na email
Oferty dla firm i grup

Travelasystent to serwis, który skupia w sobie oferty różnych touroperatorów. Dzięki współpracy z czołowymi organizatorami turystyki, jesteśmy w stanie przygotować ofertę wyjazdu dla najbardziej wymagających klientów.

Mamy świadomość tego, że o wielkości prowadzonego biznesu decydują dwie rzeczy – pracownicy, którzy są filarem każdej firmy i klienci bez których prowadzenie interesów jest niemożliwe.

W związku z powyższym każda firma powinna dbać o relacje między pracownikami i klientami.

Nasz zespół służy pomocą w podtrzymywaniu relacji między ludźmi „tworzącymi każdą firmę” przez organizację wspólnych wyjazdów firmowych integrujących pracowników, klientów i partnerów.
Jesteśmy w stanie sprostać każdemu wyzwaniu w zakresie podróży.

Zapewniamy Państwa, że oferta przygotowana przez nasz serwis nie będzie różniła się jakościowo i cenowo od oferty poszczególnych organizatorów.
Ze względu na stałą współpracę z touroperatorami jesteśmy w stanie zaoferować Państwu zróżnicowaną ofertę z gwarancją najniższej ceny i najwyższej jakości.

Naszą dewizą jest „Kupując u nas – Kupujesz bezpośrednio od organizatorów” tzn. umowa o świadczenie usług turystycznych podpisywana jest zawsze z organizatorem danego wyjazdu – my tylko pomagamy w wyszukaniu najlepszej opcji dla klienta.

Jeżeli jesteście Państwo zainteresowani naszymi usługami to prosimy o kontakt telefoniczny na nr tel.
603 254 526 lub e-mail: grupy@travelasystent.pl
- proszę określić budżet, ilość osób, miejsce pobytu, czas trwania i termin wyjazdu – my określimy standard hotelu i warunki realizacji imprezy
lub
- proszę określić lokalizację, standard hotelu, czas trwania i termin wyjazdu itp. – my oszacujemy koszt

Zapraszamy do współpracy. .
ItakaSun & FunEcco HolidayEcco TravelGrecos HolidayAlfa StarWezyr HolidaysViva ClubAtlas ToursRudolf ReisenOrka Travel
Wykonanie KSI Media

Korzystanie z serwisu oznacza akceptacją regulaminu. Opublikowane na stronie informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

Travelasystent.pl to pierwszy w Polsce innowacyjny projekt polegający na wdrożeniu i udostępnieniu usługi Wirtualnego Asystenta Turystycznego. Wirtualny Asystent pomaga użytkownikowi w wyszukaniu i rezerwacji najlepszej oferty wyjazdu od różnych Organizatorów. Dzięki tej usłudze możliwe jest porozumiewanie się z Wirtualnym Asystentem w języku naturalnym - to znaczy, że osoba która szuka informacji na tematy turystyczne lub chcąca zarezerwować wycieczkę zadaje pytanie wpisując je bezpośrednio w okienko tekstowe Wirtualnego Asystenta, który niezwłocznie udziela odpowiedzi użytkownikowi. Ze względu na innowacyjność serwisu Travelasystent.pl, projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w programie POIG 8.1. Travelasystent.pl to miejsce gdzie każdy użytkownik może zakupić wycieczkę z Gwarancją Najniższej Ceny dzięki temu, że każda umowa podpisywana jest bezpośrednio z organizatorem wyjazdu. Travelasystent działa w imieniu i na rzecz organizatorów, więc wszystkie ceny wycieczek są cenami organizatorów. Budując nasz serwis szczególną uwagę kładliśmy na funkcjonalność wyszukiwania ofert turystycznych. Dzięki temu każdy użytkownik w sposób intuicyjny może znaleźć interesującą go ofertę uwzględniającą zakładane kryteria wyszukiwania takie jak: cena wyjazdu, standard hotelu, opcja wyżywienia itp. Współpracujemy z najlepszymi Biurami Podróży w kraju. Oferta turystyczna prezentowana w naszym serwisie pochodzi od sprawdzonych biur podróży. Dla naszych klientów udostępniamy również możliwość dodawania opinii o hotelach. Nasz serwis przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą tracić go na bieganie po biurach podróży szukając najlepszej oferty turystycznej. Wprowadziliśmy również możliwość zakupu wycieczek online płacąc kartą kredytową. Użytkownik kupujący wycieczkę w naszym serwisie od samego początku widzi z którego biura podróży (organizatora) pochodzi dana oferta, co niejednokrotnie pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Wszystkich, którzy nie są zdecydowani, którą ofertę wybrać zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami przez naszą infolinię lub wypełnienie formularza kontaktowego. Zapraszamy do zakupu pamiętając, że „Kupując u nas Kupujecie bezpośrednio od organizatorów”


W związku ze zmianą systemu
rezerwacji, trwają prace nad
wdrożeniem najnowszej
wersji Wirtualnego Doradcy.

Starsza wersja serwisu

Zapraszamy wkrótce.