Kraj / Region
Transport
Wylot z / wyjazd z
Rodzaj oferty
więcej opcji


Biuro Obsługi Klienta
.

.
PRZERWA TECHNICZNA
.
e-mail info@travelasystent.pl
Newsletter - promocje na email
O nas

TravelAsystent to dynamicznie rozwijający się turystyczny serwis internetowy z rezerwacjami online. Prowadzimy ciągłą sprzedaż wycieczek ponad 60 Organizatorów.

Nasz serwis nie pośredniczy w sprzedaży ofert turystycznych – Działamy w imieniu i na rzecz Organizatorów turystyki a to oznacza, że ceny ofert turystycznych w naszym serwisie są cenami Organizatorów.

Każdy klient podpisuje umowę na zakup wybranej wycieczki bezpośrednio z Organizatorem wyjazdu.

U nas każda wycieczka jest oznaczona logiem Organizatora – informacja o tym kto organizuje wyjazd jest widoczna przed dokonaniem rezerwacji.

Jako pierwsi w Polsce wprowadziliśmy innowacyjne rozwiązanie z zakresu wyszukiwania i rezerwacji wycieczek. Nasz projekt zakłada wykorzystanie programu komputerowego do komunikacji z użytkownikiem w języku naturalnym.
Tego typu rozwiązanie stosują duże firmy (np.banki) do informowania klientów o swoich usługach.
Nasz produkt przekracza dotychczasowe bariery wdrażając Wirtualnego Asystenta, który poza informowaniem klienta o produkcie firmy, czynnie uczestniczy przy wyszukiwaniu i rezerwacji ofert turystycznych.
Mamy nadzieję, że tego typu rozwiązanie stanie się standardem w najbliższych latach.


10 powodów dla których warto korzystać z naszych usług:

1.) TravelAsystent to baza ofert turystycznych w której znajdziecie ponad 20 milionów terminów wyjazdów turystycznych.

2.) Wirtualny Doradca pomoże wybrać i zarezerwować najlepszą ofertę, którą będzie można opłacić online

3.) Nasi konsultanci to osoby z najwyższym zasobem wiedzy.

4.) Oferujemy Gwarancję Najniższej Ceny na zakup wycieczek.

5.) Kupując u nas Kupujesz bezpośrednio od Organizatorów.

6.) Nasza oferta jest aktualizowana online i pochodzi bezpośrednio z systemów rezerwacyjnych organizatorów.

7.) TravelAsystent to olbrzymia baza hoteli z całego świata.

8.) Nasza firma jest stabilna finansowo - świadczy o tym również fakt, że pozyskaliśmy współfinansowanie naszego przedsięwzięcia z Europejskiego Funduszu Regionalnego.

9.) Dla nas klient jest najważniejszy.

10.) Pozostajemy zawsze do Państwa dyspozycji.

ItakaSun & FunEcco HolidayEcco TravelGrecos HolidayAlfa StarWezyr HolidaysViva ClubAtlas ToursRudolf ReisenOrka Travel
Wykonanie KSI Media

Korzystanie z serwisu oznacza akceptacją regulaminu. Opublikowane na stronie informacje nie stanowią oferty handlowej w rozumieniu kodeksu cywilnego

Travelasystent.pl to pierwszy w Polsce innowacyjny projekt polegający na wdrożeniu i udostępnieniu usługi Wirtualnego Asystenta Turystycznego. Wirtualny Asystent pomaga użytkownikowi w wyszukaniu i rezerwacji najlepszej oferty wyjazdu od różnych Organizatorów. Dzięki tej usłudze możliwe jest porozumiewanie się z Wirtualnym Asystentem w języku naturalnym - to znaczy, że osoba która szuka informacji na tematy turystyczne lub chcąca zarezerwować wycieczkę zadaje pytanie wpisując je bezpośrednio w okienko tekstowe Wirtualnego Asystenta, który niezwłocznie udziela odpowiedzi użytkownikowi. Ze względu na innowacyjność serwisu Travelasystent.pl, projekt współfinansowany jest przez Unię Europejską w programie POIG 8.1. Travelasystent.pl to miejsce gdzie każdy użytkownik może zakupić wycieczkę z Gwarancją Najniższej Ceny dzięki temu, że każda umowa podpisywana jest bezpośrednio z organizatorem wyjazdu. Travelasystent działa w imieniu i na rzecz organizatorów, więc wszystkie ceny wycieczek są cenami organizatorów. Budując nasz serwis szczególną uwagę kładliśmy na funkcjonalność wyszukiwania ofert turystycznych. Dzięki temu każdy użytkownik w sposób intuicyjny może znaleźć interesującą go ofertę uwzględniającą zakładane kryteria wyszukiwania takie jak: cena wyjazdu, standard hotelu, opcja wyżywienia itp. Współpracujemy z najlepszymi Biurami Podróży w kraju. Oferta turystyczna prezentowana w naszym serwisie pochodzi od sprawdzonych biur podróży. Dla naszych klientów udostępniamy również możliwość dodawania opinii o hotelach. Nasz serwis przeznaczony jest dla osób, które cenią sobie swój czas i nie chcą tracić go na bieganie po biurach podróży szukając najlepszej oferty turystycznej. Wprowadziliśmy również możliwość zakupu wycieczek online płacąc kartą kredytową. Użytkownik kupujący wycieczkę w naszym serwisie od samego początku widzi z którego biura podróży (organizatora) pochodzi dana oferta, co niejednokrotnie pomaga w podjęciu decyzji o zakupie. Wszystkich, którzy nie są zdecydowani, którą ofertę wybrać zapraszamy do kontaktu z naszymi konsultantami przez naszą infolinię lub wypełnienie formularza kontaktowego. Zapraszamy do zakupu pamiętając, że „Kupując u nas Kupujecie bezpośrednio od organizatorów”


W związku ze zmianą systemu
rezerwacji, trwają prace nad
wdrożeniem najnowszej
wersji Wirtualnego Doradcy.

Starsza wersja serwisu

Zapraszamy wkrótce.