Podróże

Padayappa, tkaniny i bydło

By 13 marca 2020 No Comments

To było w 1999 roku, kiedy mieszkańcy Chennai w Indiach cieszyli się po długim oczekiwaniu. Walczyli z tym nieznośnym zwierzęciem od miesięcy - Mr. Przewidywaniem. Mówią, że antycypacja zabija. Cóż, z pewnością może być; Zwłaszcza, gdy okaże się, że przyczyną i zbawieniem tych oczekiwań jest najnowszy przebój Superstar Rajinikanth, Padayappa .

Padayappa rejestruje życie i czasy błyszczącego młodego mężczyzny (Rajinikanth) z godną pozazdroszczenia nagrodą „Padayappa”. Legenda w jego wiosce mówi się, że jego zwierzęca atmosfera emanuje seksualnością, która jest tak naładowana, że ​​kobiety przyjmują go, gdy go widzi. Pani rezydencji jest całkowicie i całkowicie objęta pożądaniem, które inspirowane jest twarzą Padayappy. Kobieta, która ma obsesję, owszem, ale także cudownie wyniosła, ponieważ bez wątpienia zasługuje na cielesną uwagę Padayappy; i używa najniższych strategii, aby go zdobyć. Jednak jej próby uwiedzenia nie udają się za każdym razem, gdy potrząsa biodrem, a jej frustracja szalejąca, gdy odkrywa, że ​​uwaga Padayappy została już zarezerwowana - tylko przez własną pokojówkę.

Zazdrość każe jej obsłużyć personel sprzątający kolorowy wybór nieznośnych okrucieństw, które pewnego dnia w tajemniczy sposób doprowadzają do końca działań wojennych, dając pokojówce piękne jedwabne sari z nitkami najbardziej żywy odcień czerwieni . Pokojówka, zaślepiona czystą ulgą, widzi to jako słodki gest i idzie za nią memsaab Sugestia, aby wypróbować ją od razu, a także jej instrukcje, aby spędzić resztę dnia na spacerach po wsi, aby olśnić sąsiadów swoimi ładnymi ubraniami. W połowie spaceru pokojówka jest zbyt rozkojarzona, aby zapalić bezpiecznik bezpośrednio za nią memsaab Ukończono proces wypuszczania zrzędliwego byka przetrzymywanego jako zakładnik w kształcie wrzeciona. Policjant patrzy na czerwony saree pokojówki, czuje, że kolor odzyskuje utracone znaczenie, i postanawia poświęcić swoją pierwszą rundę na swobodę kontynuowania tematu.

Byk goni pokojówkę przez pola i doliny, dziewczynka ryczy o natychmiastową pomoc i przeklina się, że wcześniej nie widziała czerwieni na czerwono Sahiba Nagła hojność. Padayappa pojawia się jednak na czas - między desperacką dziewczyną a szalonym bykiem z wiadrem kanaryjskiej żółtej farby. Krótki uśmiech później opróżnia zawartość wiadra na sari pokojówki.

Nie trzeba dodawać, że byk był zdewastowany.