Podróże

Sea Temple Palm Cove - tuż przy plaży i egzotyczne

By 13 marca 2020 No Comments

Sea Temple Palm Cove jest jednym z naszych gości & # 39; absolutnie ulubiony. Ludzie gromadzą się w tym słynnym kurorcie, nie tylko dlatego, że znajduje się w Palm Cove i nie lubi Palm Cove, ale dlatego, że chcą pozostać w Świątyni Morskiej, tak jak te dobrze połączone.

To trochę „powiedzieć”, że przebywałeś w Świątyni Morskiej w Palm Cove. Szczerze mówiąc, ośrodek jest niesamowity i oto dlaczego.

Po pierwsze, jest tuż przy plaży, bez dróg między nim a morzem. W Palm Cove jest to jeden z dwóch ośrodków, który słusznie to twierdzi. Wszyscy mają drogę między nimi a plażą. Zaledwie kilka kroków wzdłuż promenady w Sea Temple Palm Cove znajduje się na plaży. Plaża oznacza plażę !!

Wyobraź sobie, że odpoczywasz na tropikalnej plaży, palmy kołyszą się na wietrze, a woda płynie zaledwie kilka metrów od brzegu morza.

Po drugie, ośrodek ma 3 piękne baseny. Jest bezpieczny basen dla dzieci dla rodzin, w którym mama i tata są w dobrych rękach. W tej okolicy znajduje się wiele leżaków. Usiądź wygodnie i zrelaksuj się, wiedząc, że twoje dzieci nie mogą migrować.

Oprócz wspaniałego basenu Grand Lagoon, istnieje bardziej kameralny basen sportowy, który wkrótce będzie ogrzewany w chłodniejsze miesiące roku. Trudno powiedzieć, że zimowe miesiące w tropikach tak naprawdę nigdy nie są chłodne. Jednak, ponieważ baseny ochładzają się, podgrzewany basen jest bardzo mile widziany.

Te trzy baseny owijają się wokół baru przy basenie, w centrum kurortu, i są powodem, aby nigdy nie spacerować do wioski Palm Cove. Tutaj możesz zrelaksować się przy przysmakach basenów lub relaksować się na leżakach i delektować się porannym cappuccino, orzeźwiającym sokiem lub ulubionym koktajlem. Nie wspominając o utrzymywaniu energii dzięki pysznym przekąskom, a nawet wspólnym talerzom.

Trzecią najlepszą rzeczą w Sea Temple Palm Cove jest dostępność doskonałego wyboru rodzajów mieszkań. Bez wątpienia pływanie jest absolutnym faworytem, ​​szczególnie dla rodzin z bardzo małymi dziećmi, ponieważ mogą zabrać maluchy do łóżka na drzemkę lub w nocy, a mama i tata nadal mogą cieszyć się urokami Grand Lagoon Pool, zawsze w zasięgu ich rodziny .

Brzmi jak zwycięzca? Według naszych gości tak jest.

Może wolisz trochę więcej prywatności i wybierasz penthouse z prywatnym tarasem na dachu, jacuzzi, salonem na świeżym powietrzu i salonem do opalania. Z dala od tłumów i ciekawskich oczu jesteś blisko wierzchołków drzew i wszystkiego, co przyroda ma do zaoferowania, możesz nawet spojrzeć na morze.

Pomiędzy tymi dwiema dekadenckimi opcjami są apartamenty na dziedzińcu na parterze, basen na piętrze lub apartamenty z widokiem na ogród. Apartamenty z jedną, dwiema lub trzema sypialniami lub studio spa na krótki pobyt. Coś dla każdego.

Ale w Sea Temple Palm Cove jest coś więcej do kochania.

Jest tam wspaniała restauracja Temple of Tastes, która stała się ulubioną miejscową ludnością i którą często sami testowaliśmy. Zapewniamy, że jest to zasłużony tytuł. Nie ma nic lepszego niż relaks wieczorem w jadalni na świeżym powietrzu. W tle pochodnie płoną, oświetlając ścieżkę prowadzącą przez ośrodek na plażę. Śnij trochę, możesz być na dowolnej tropikalnej wyspie w dowolnym miejscu na świecie.

Wreszcie jest luksusowe Day Spa, które jest uważane za jedno z najlepszych w Palm Cove. Poświęć trochę czasu, aby rozpieszczać się w Sea Temple Palm Cove i rozpieszczać się różnego rodzaju kojącymi zabiegami.

Zanurz się w pięknym basenie i delektuj się koktajlami przy basenie, zrelaksuj się pod palmami na plaży, zafunduj sobie masaż lub wyjdź na posiłek - wszystko to jest zawsze pod ręką w Sea Temple Palm Cove. Chodź !!